O dealerství

Již 15 let nabízíme našim klientům širokou nabídku služeb a produktů.

primo-car-foto-dealerstvi-cheb-1280.jpg

PROVOZOVNA CHEB


Prodej vozů Renault se k tomuto dealerství datuje již od roku 1992. K této populární značce se v roce 2005 připojila po svém znovuzrození značka Dacia a vzniklo tak ideální spojení těchto dvou příbuzných značek. Samozřejmostí jsou kromě prodeje nových a ojetých vozů i kompletní poprodejní služby včetně autorizovaného záručního i pozáručního servisu. Profesionální tým vám poradí i v oblasti financování a pojištění vašeho vozu. V roce 2005 převzala toto dealerství skupina ALGON GROUP a rozšířila tím tak svoje portfolio nabízených značek.

primo-car-foto-dealerstvi-ml-1280.jpg

PROVOZOVNA MARIÁNSKÉ LÁZNĚ


V tomto oblíbeném lázeňském městě zajišťuje společnost PRIMO CAR s.r.o. kromě prodeje a servisu značek Renault a Dacia od roku 2010 také veškeré prodejní a servisní služby v poslední době velmi oblíbené značky Kia. Naleznete zde velké množství skladových vozů ihned k odběru, čeká na vás modernizovaný showroom a profesionální tým prodejců a servisních techniků. Prodeje těchto tří oblíbených značek v poslední době intenzivně rostou a pevně věříme, že i vy se v brzké době stanete majitelem jedné ze značek Renault, Dacia nebo Kia. Čekají jen na vás! Dealerství je členem skupiny ALGON GROUP.

SKUPINA ALGON GROUP


Skupina ALGON GROUP se zabývá prodejem automobilů již od roku 1998 a patří mezi nejsilnější prodejce a opravce automobilů na českém trhu. Svým zákazníkům nabízí prodej vozů a následný servis značek Mazda, Ford, Hyundai, Mitsubishi, Škoda, Opel, Kia, Fiat, Citroën, Subaru, Volvo, Renault, Dacia, Cadillac, Chevrolet, Dodge a RAM. Celkem tedy v portfoliu skupiny ALGON GROUP naleznete nové a ojeté vozy 18 světových automobilek. Dealerství se nacházejí v Chebu, Karlových Varech, Sokolově, Mariánských Lázních, Plzni a Tuklatech u Prahy.

Samozřejmostí jsou kromě prodeje a servisu nových vozů také kompletní poprodejní služby včetně značkového servisu a prodej a výkup ojetých vozů, včetně komisního prodeje. Naši vyškolení odborníci umí nabídnout velmi zajímavou cenu a zároveň poradit při výběru financování či pojištění vašeho budoucího vozu. Skupina zaměstnává ve svých 13 dealerstvích přes 200 zaměstnanců. Díky silnému ekonomickému zázemí je schopna realizovat kromě prodeje koncovým zákazníkům i velké fleetové obchody.

Prodáváme vozy značek